Spiżarnie Poniatowskich
Właściwości MedyczneWalory Lecznicze

 

Usilnie pracujemy, aby Ci z naszych klientów, którzy bardzo selektywnie podchodzą do wyboru kupowanych i spożywanych produktów, mogli zaoszczędzić swój czas na poszukiwaniach i znaleźć wszystkie relatywne informacje w przeglądanych profilach produktów. Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci mogli nie tylko skorzystać z ciągle powiększającego się wachlarza informacji, ale również mieli świadomość, że wybierane produkty odpowiadają ich standardom jakości, świeżości i walorom zdrowotnym.

 

Spiżarnie Poniatowskich w trosce o swoich klientów zamieszczają krótki opis dotyczący właściwości medycznych wyselekcjonowanych produktów. Źródłem informacji są encyklopedie medyczne, wyniki najnowszych badań oraz technicy żywienia. Chcielibyśmy w tym momencie zaznaczyć, że podawane informacje są generalnymi wiadomościami i nie należy je traktować jako profesjonalna porada medyczna. W przypadku konkretnych problemów zdrowotnych, należy skonsultować się z własnym lekarzem lub dietetykiem, o czym będziemy przypominać w opisach produktów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Staramy się aby wszystkie informacje były przygotowane w rzetelny i profesjonalny sposób, jednak mając świadomość różnorodności potrzeb naszych klientów, usilnie pracujemy aby forma przekazu była jak najbardziej czytelna i łatwo przyswajalna.

Witamy w delikatesach internetowych

Prosimy o podanie kodu pocztowego adresu dostawy:  

wymagane dla poprawnego przekierowania Państwa na adekwatną witrynę

Adresy poza rejonem Warszawy obsługujemy za pomocą usług kurierskich.
W chwili obecnej produkty alkoholowe oraz wyroby tytoniowe są dostępne jedynie na terenie Polski.