Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Biżuteria dla panów handmade

Mężczyźni z reguły nie noszą biżuterii, pomimo tego są takie szczegóły, jakie pojawiają się w ich codziennej identyfikacji stylu. Niektórzy lubą kobiece błyskotki i nie zwracając uwagi na opinie innych standardowo je noszą. Artystyczna biżuteria w wydaniu facetów poniekąd nie wkracza w grę. Panowie mogą ją co najwyżej produkować, lecz na pewno nie nosić. Raz na czas na ich szyjach może pojawić się wisiorek, lub naszyjnik, niektórzy mają bransoletki, a zaś inni są totalnie przeciwni noszeniu czegokolwiek.

W większości wypadków napotykaną błyskotką u męskiej płci, są obrączki ślubne. Noszą je wszyscy żonaci faceci oraz nie ma w nich niczego złego, co by przypominało o ich artystycznych upodobaniach. Figury pochodzenia Adama Darskiego oraz wielbiciele zespołów metalowych noszą biżuterię, jakiej także nie wolno zaliczyć do artystycznej. Są to łańcuszki, zawieszane przy spodniach, lub ewentualnie obszerne ilości kolczyków w jednym uchu. Panowie nie stosują żadnych kompletów biżuterii, ponieważ najzwyczajniej w świecie, nie są im one wymagane.

Jeśli niemniej jednak pragną, wystarczy jedynie wpaść na bransoletka męska. Może nie noszą jej tak ochoczo oraz nieraz jak są jej twórcami. Można zaobserwować, że najlepszymi, najbardziej rozchwytywanymi projektantami ozdób są mężczyźni. I nie tylko na całym świecie, jakkolwiek i w Polsce. Przykład? Kruk, jednostka gospodarcza, to wszystko dzieło mężczyzn. Co powoduje, że to naturalnie mężczyźni są lepszymi kreatorami, twórcami niż kobiety? Może to, że tworząc kierują się tym, co pragnęliby ujrzeć na kobiecie. Co pasuje do ich charakteru, temperamentu.

Mężczyźni, kiedy już noszą i zakupują biżuterię, wybierają klasyczne srebrne akcesoria, takie jak wszelkiego typu sygnety, krótkie łańcuszki, kolczyki czy łatwe bransolety. Bez jakichkolwiek akcesoryjnych ozdób, czysta klasyka. Co da się łatwo zaobserwować mężczyźni z reguły, jako swoją biżuterię wybierają… zegarki. Na dodatek mężczyźni, którzy należą do wyznaczonych subkultur, mają mniejsze pole do popisu aniżeli kobiety. Wskutek tego wyrażają się naturalnie przez biżuterię, którą noszą. Tworzenie jej jak oraz objaśnienie nią swojej osobowości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY