Co posiada w standardzie wózek reanimacyjny? Jaki model wybrać?

Planujesz w najbliższym zakup wózka do reanimacji? Nie wiesz jeszcze który typ wózka reanimacyjnego wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie dodatkowe jest konieczne przy zakupie wózka do reanimacji? Możemy ci zaproponować naszą pomoc. Nasza firma euro-medical posiada w swojej szerokiej ofercie cenowej sprzętu medycznego i aparatury medycznej wiele rodzajów wózków reanimacyjnych. Jeżeli chcesz poznać cenę wózków reanimacyjnych z oferty euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Sprzedawcy przygotują dla ciebie wycenę wózka reanimacyjnego w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem standardowym. Jeśli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia opcjonalnego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie podstawowe wózka reanimacyjnego.

Znacząca większość wózków reanimacyjnych dostarczanych do placówek medycznych składa się z dwóchpodstawowych elementów. Pierwszy z nich to szafka wózka. W tym zakresie klient może określić ilość szuflad jaką wymaga. Większość pracujących wózków na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć czy sześć szuflad. To w zupełności wystarcza do magazynowania elementów potrzebnych podczas reanimacji. Standardowe wózki reanimacyjne oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków posiadają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – często z możliwością regulacji wysokości, obrotowąpodstawę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki do reanimacji zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Oprócz tego z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Czasem wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka reanimacyjnego powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wyposażenia wózka osób nieproszonych. W tym celu stosuje się blokadę w postaci centralnego zamka na klucz czyteż inne rozwiązania na przykładzamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz pełną ofertę wózków reanimacyjnych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Firma Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie znajduje się sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Dystrybutor może zając się całościowym wyposażeniem oddziałów ale i całych placówek medycznych. Decyzja zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To klient decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe odrębnego produktu aby jeszcze bardziej spełniał potrzebę klienta. Następnym krokiem jest opracowanie oferty. Po przygotowaniu oferty wysyłamy ją e-mailem albo przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90