Czym jest dozór budowlany i inwestorski?

Kiedy tak właściwie chcemy wybudować własny dom, niezmiernie znaczącym etapem jest przygotowywanie jego projektu architektonicznego. Stale w takiej sytuacji mamy kilka opcji do wyboru. Jedną z nich jest zakup skończonego projektu katalogowego, a drugą odnalezienie architekta, który przygotuje nam indywidualny projekt. Kiedy zdecydujemy się na zakup gotowego projektu, może się wydawać, iż kwestia jest prostsza, niż poszukiwanie godziwego projektanta.

Z kolei, jeżeli pragniemy posiadać kreatywny projekt, jaki będzie pasował naszym potrzebom, wtedy musimy poszukać porządnego architekta czy projektanta – przetestuj przegląd okresowy poznań. Należałoby pamiętać, że z każdym architektem, jaki podejmie się przygotowania projektu naszego domu, albo również z biurem architektonicznym powinniśmy zawrzeć właściwą umowę.

Dzięki umowie będziemy mogli szczegółowo sprecyzować nasze oczekiwania, a również obowiązki każdej z osób umowy. Do tego dla zgodnego przebiegu współpracy i przygotowania projektu stworzonego przez nas domu niezmiernie ważne jest dwustronne zaufanie.