Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekspresy do kawy Jura – niezawodność, trwałość i wyśmienita kawa

Chyba każdy kto lubuje się w dobrej kawie dobrze wie, jak duże znaczenie ma odpowiedni ekspres do jej parzenia. Ekspresy oferowane w sprzedaży są bardzo zróżnicowane. Tanie i proste egzemplarze zakupić już można za kilkaset złotych, lecz nie należy spodziewać się po nich nie wiadomo czego. Droższe urządzenia to gwarancja lepszej jakości wykonania, odpowiednie trwałości i znacznie smaczniejszej kawy, lecz za nie należy zapłacić od tysiąca do nawet kilkunastu tysięcy. Znaleźć jednak można producentów, którzy oferują urządzenia o świetnej jakości w przystępnej cenie, i do takich można zaliczyć Jurę.

Jura ekspresy to blisko sto lat historii, bowiem firma funkcjonuje już od 1931 roku. Przez cały ten czas nastawiona jest wyłącznie na ekspresy do kawy, tak więc wie praktycznie wszystko na temat parzenia tego wspaniałego napoju. Każdy Ekspres Jura to innowacyjne rozwiązania, zapewniające mnóstwo doznań smakowych. Jedno z takich rozwiązań to młynek Aroma G3. Zrobiony z bardzo twardej stali świetnie sobie radzi nawet z najbardziej wypalonymi ziarnami, doskonale je rozdrabniając. Dodatkowo użytkownik ma wpływ na grubość mielenia, a co się z tym wiąże także smak otrzymanego napoju.

Następnym pomysłem, jaki posiada model Jura e8 jest technika impulsowego parzenia. Dzięki niej można uzyskać dużą intensywność aromatu przy małych kawach. Bardzo duże znaczenie dla końcowego smaku ma jakość używanej wody, i tu także ekspres Jura ENA posiada nowatorskie rozwiązanie. Do jej oczyszczania zostały wykorzystane specjalne filtry, dzięki użyciu jakich nie jest potrzebne odkamienianie urządzenia. Oczywiście pamiętano również o stronie wizualnej, a w tym względzie ekspresy Jura doskonale wypadają.

Dedykowany dział inżynierów czuwa nieustannie nad tym, aby każdy z modeli miał nowoczesny, stylowy wygląd. I rzeczywiście to ma miejsce, ponieważ wszystkie urządzenia tego producenta wyróżniają się wśród swojej konkurencji. Rzecz jasna są również trwałe, niezawodne i łatwe w codziennej obsłudze, oraz co najważniejsze, potrafią robić naprawdę wyśmienite kawy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY