Film oraz naczosy – to imponujące połączenie

Chyba każdy z nas powracając do domu z pracy kocha usiąść przed telewizorem i obejrzeć porządny film. Ten rodzaj rozrywki wybierany jest przez kolosalne rzesze ludzi. Wielu z nas pamięta filmy, które posiadały swój własny klimat, jak westerny z Clintem Eastwoodem. Dzisiaj jakość filmów niezmiernie spadła.

Producenci stawiają w zasadzie na grafikę komputerową i efekty właściwe, zapominając o tym, że potrzeba w rzeczywistości porządnej fabuły, żeby przyciągnąć widzów przed telewizor w czasach, kiedy do wyboru mamy setki kanałów telewizyjnych – sprawdź też podgrzewacz do nachos. Dzisiaj coraz mniej osób odwiedza kina. Jest to też spowodowane niską jakością filmów oraz pewnymi wzorcami fabularnymi. Trzeba pamiętać, że oglądanie filmu w telewizji nigdy nie zagwarantuje nam takiej rozrywki jak oglądanie go z rodziną lub sympatią w kinie.

Właściwy film umie nas przestraszyć, rozśmieszyć bądź doprowadzić do łez, w zależności od gatunku. Producenci powinni też nie zapominać, iż fabuła to nie wszystko. Aby przyciągnąć widza, należy także dostosować odpowiednich aktorów, którzy będą świetnie się czuć w swoich rolach.