Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Odmładzanie – czy należałoby wybrać się do salonu urody?

Metodę mezoterapeutyczną wykoncypowano w latach pięćdziesiątych XX wieku, jednakowoż spopularyzowana została dopiero jakieś dwadzieścia lat w następnej kolejności. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, wykorzystywana jest w celach uzdrawiających, profilaktycznych i najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej na Mezoterapia Jastrzębie-Zdrój. Polega ona na dostarczeniu skórze mieszaniny elementów odżywczych oraz aktywizujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu ciąg zastrzyków śródskórnych za wsparciem niesłychanie cienkiej igły. Metoda ta wykorzystywana jest entuzjastycznie przez osoby pragnące ograniczyć zmarszczki oraz ogólnie poprawić, odmłodzić swoją cerę.

Wykonanie takiego zabiegu przez lekarza profesjonalistę nie wymaga hospitalizacji, ani całkowitego znieczulenia czy poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest więc za terapię pewną oraz bezbolesną. Dla zdobycia pożądanego efektu konieczne jest niemniej jednak poddanie się cyklowi zabiegów, którego intensywność wyznacza lekarz. Jakim sposobem na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Otwarte zasilenie komórek cery substancjami regenerującymi lub też stymulującymi świadczy typ iniekcji śródskórnej. Mezotarapia jest zabiegiem w zasadzie nie powodujący niedogodności bólowych w trakcie jego przebiegu. Mimo to pacjenci z małym progiem odczuwania bólu mogą posiadać na wstępie zaaplikowany miejscowo krem znieczulający. Gdy zacznie on działać substancje lecznicze wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w nadzwyczaj cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY