Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Oferta agencji interaktywnej Ajmer

Etapy współpracy z agencją interaktywną Ajmer są szczegółowo doprecyzowane, wobec czego klienci doskonale orientują się, czego mogą oczekiwać. Każda współpraca rozpoczyna się od rozmowy. Zleceniodawca przedkłada własne oczekiwania wobec takiego zlecenia jakim są projektowanie strony www, a specjaliści, którzy będą się tym zajmowali dopasowują to do standardu.

Następnie stworzą projekt wstępny, obejmujący grafikę oraz content. Proponują też przystosowane do określonej grupy konsumentów akcje promocyjne. Po akceptacji określonych zasad przez klienta wykonany jest koncept wizualny, w jakim spory akcent położony jest na praktyczność.

Następnie zrobione jest programowanie i wdrażanie strony. Serwis finalnie wyposażony będzie we wszystkie podane we wstępnej koncepcji rozwiązania i animacje. Klienci mogą decydować się na wykonanie: strony sklepu www, strony o charakterze wizytówki, landing page. Co znaczące, nie jest znacząca branża, w jakiej zleceniodawca funkcjonuje.

Wydatek na każdą stronę jest podany na indywidualnych zasadach. Z portfolio Ajmer można zapoznać się w sieci. Oferta Ajmer prezentuje się profesjonalnie, a więc wielu zleceniodawców jest zmotywowanych do korzystania z niej. Każda witryna wypełnia nadaną funkcję oraz koncentruje wzrok grupy potencjalnych klientów. W trakcie pierwszej konsultacji dobrze będzie omawiać zasady współpracy. Warto więc z takimi profesjonalistami nawiązać bliską współpracę, żeby dobrze prezentować swój biznes.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY