PRZEWODNIK PRZEDŁUŻANIA OCZU: KOSZT, CZAS TRWANIA, PRZED I PO ZDJĘCIACH

redaktora Harper’s BAZAAR.Możemy zarabiać prowizje za określone przedmioty, które zdecydujesz się kupić.Jeśli wszyscy twoi znajomi nagle wyrosła grupa rzęs movie star, a tak nie jest.To tylko przedłużanie rzęs.Jeśli wszystkie fantastyczne formuły tuszów, tusze do rzęs i sztuczne rzęsy Ci nie pomagają, to przedłużenie może być to tylko twoja odpowiedź.

Ważne jest, aby zrobić rozeznanie przed zarezerwowaniem zabiegu.

Przeprowadziliśmy wywiad z ekspertką od fryzur, Clementiną Richardson, założycielką Jealous Eyelash w Nowym Jorku, i podzieliliśmy się wszystkim, co musisz wiedzieć o przedłużaniu rzęs, od tego, jak długo to trwa, po to, czego oczekujesz płacić.

Richardson wyjaśniła: „Przedłużacze do rzęs to półtrwałe włókna syntetyczne, sztuczne włókna z norek lub jedwabiu, które nakłada się na naturalne rzęsy jedna po drugiej”. Jak można się spodziewać, aplikacja jest bardzo uciążliwa . Dodała: „Użyj specjalnie opracowanego semipermanentny klej do delikatnego nakładania jednego przedłużacza na raz, nie podrażniając ani nie uszkadzając naturalnych rzęs.”

W przeciwieństwie do sztucznych rzęs, które nakładają paski rzęs lub pojedyncze rzęsy na skórę, przedłużenie rzęs jest bezpośrednio przyczepione do samych rzęs , dzięki czemu rzęsy są gęstsze i grubsze, co może sprawić, że pominiesz tusz do rzęs.

Ostateczny wygląd ma na celu uwydatnienie twoich naturalnych rzęs poprzez zwiększenie długości, objętości i pełni. To, czy efekt będzie bardziej żywy, czy bardziej naturalny, zależy od klientki, ale ogólnie rzecz biorąc, im więcej rzęs jest nakładanych, tym wyraźniejszy efekt. że typowym zabiegiem jest wydłużenie każdego oka od 80-140 pojedynczych przedłużeń do dowolnego miejsca, a długość rzęs waha się od 6-18 mm. Wyjaśniła: „To nie jest rozmiar dla każdego”. „Jeśli twoje rzęsy to przykłady są zniszczone lub naturalnie kruche, krótkie i naturalne, nigdy nie uzyskasz bardziej dramatycznego wyglądu, dzięki czemu będą grubsze i grubsze.Klienci mogą sięgnąć.”

Złe wieści?

W zależności od pożądanego wyglądu zabieg powinien zająć od jednej do dwóch godzin. Dobre wieści? Możesz to wykorzystać jako pretekst do położenia się, zrelaksowania i wymuszenia przerwy w korzystaniu z telefonu.Richardson przypomniał, że dobry technik rzęs wymaga czasu: „Bezpieczeństwo powinno być Twoim najwyższym priorytetem . Musisz znaleźć kogoś, kto ma uprawnienia do używania rzęs. W zależności od stanu, styliści muszą mieć również licencję.” Zasugerowała.

Koszty różnią się w zależności od lokalizacji, technologii i ostatecznego wyglądu.W Envious Lashes wpisowe wynosi 105 USD, podczas gdy „Bombshells” (ulubione klientki gwiazd Richardsona, takie jak Mary J. Blige) mogą sięgać nawet 550 USD lub więcej. Dłuższe rzęsy to zarówno koszt czasu, jak i zobowiązanie finansowe i mogą kosztować tysiące dolarów rocznie, w zależności od tego, jak często uzupełniasz swoje rzęsy.

Unikaj podlewania pierwszego dnia, aż klej ma szansę całkowicie wyschnąć.Poddaj nowe rzęsy chromatografią cienkowarstwową – nie podkręcaj, nie wklepuj tuszu ani nie pocieraj oczu.W zasadzie unikaj wszystkiego, co wymaga dotykania rzęs i trzymaj się z daleka od produktów na bazie olejków i środków czyszczących.W razie potrzeby tusz do rzęs można nakładać tylko na rzęsy, ale najlepiej wszystko pominąć. Zobacz https://jaw.pl/2022/02/kiedy-odzywka-do-rzes-sprawdza-sie-najlepiej/

Własne nowe rzęsy nadal powinny przyciągać wzrok.

Ponieważ przedłużki są przyczepione do rzęs, ich czas trwania jest tak długi, jak naturalny cykl wzrostu, około 6 tyg. Aby przedłużyć żywotność przedłużki, Richardson zaleca stosowanie odżywki do rzęs (tak, jest!) I abyś delikatnie przeczesz rzęsy suchą szczoteczką na szpulkę. Zaleca również „uzupełnianie” co dwa do trzech tygodni, aby wypełnić rzadkie obszary.

Jak widać powyżej, warto stosować odpowiednią pielęgnację, aby codziennie uzyskiwać doskonałe, efektowne rzęsy. A co najważniejsze, nie trzeba inwestować w sztuczne rzęsy, które nie wszystkim pasują i które są dość drogie. Revamin Lash pomaga kobietom, które nie chcą spędzać zbyt dużo czasu w łazience na zabiegach upiększających i chcą szybko uzyskać fantastyczny efekt. Odżywka z pewnością pozytywnie zaskoczy wiele klientek, ponieważ po zabiegu kobiety będą miały wyraźnie pogrubione, gęste i wydłużone rzęsy.