Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Użyteczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner

Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi cieplnie i dźwiękowo pomieszczenia określonych budynków z otwartą bramą albo przejściami na czas przewiezienia towarów. Jest to niedrogi i jednocześnie nad wyraz efektywny sposób na rozdzielenie większych przestrzeni na niewielkie strefy. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów PCV wykazujących sporą odporność na oddziaływanie środków chemicznych, odpornych na zniszczenia mechaniczne. Są również nad wyraz elastyczne.

Zleceniodawcy, jacy we wskazanej firmie chcą się zaopatrzyć w kurtyny paskowe mają do wybrania opcje standardowe oraz wzmacniane. Specjalną propozycją w ofercie są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym a także UV. Efektywna ochrona przed stratą ciepła a także wnikaniem do środka budynku chłodnego powietrza to spora zaleta prezentowanych kurtyn. Na dodatek zapewniona jest też izolacja dźwiękowa, obniżająca bardzo poziom hałasu.

Często w takim razie taka kurtyna wykorzystywana jest tam, gdzie można znaleźć maszyny produkcyjne jakie wytwarzają problematyczny hałas. Kurtyny wyprodukowane we wskazanej firmie wzorcowo wyizolują wnętrza przed wilgotnością, opadami atmosferycznymi, jak i pozostałymi, niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Na dodatek są linią podziału dla pyłów, dymu, kurzu i oparów. W rezultacie sprzęty umieszczone w określonym wnętrzu przez długi czas będą pracowały bez awarii. Takie kurtyny najczęściej zakłada się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych a także w dowolnych obiektach handlowych i usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY