Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wakacyjny odpoczynek nad Bałtykiem – pożycz kamper

Zawsze oszałamiały mnie góry. Były dla mnie nieodkrytą kartą, jaka coraz bardziej staje się tajemnicza. Najwspanialsze wczasy, jakie przeżyłam były w tamtym roku. Pojechałam do Zakopanego. To perfekcyjne miejsce na Ziemi! Nie potrafię jeździć na nartach oraz w ogóle nie ubóstwiam zimy, jednakowoż za to wolę lato, bowiem wówczas można niemało zwiedzać i niesłychanie wiele się nauczyć – sprawdź przyczepa campingowa.

Zawsze poznając nowe miejsce przygotowuję się do aktywnego zwiedzania. Tak samo było tym razem. Tuż po tym jak zadomowiłam się w hotelu wybrałam się na Gubałówkę. Kolejka torowa liniowa była trochę zatłoczona, jednakowoż jazda była przyjacielska. Na szczycie zobaczyłam śliczny krajobraz Zakopanego. Wówczas zakochałam się w tym miejscu. Spędziłam tam parę godzin rozmyślając i napawając się widokiem.

Było to niezwykle relaksujące. Przed zjazdem na dół postanowiłam coś zjeść, przez co skierowałam swoje kroki do bufetu na Gubałówce. Prawdziwie góralskie jedzenie było pyszne. Kiedy tak właściwie zjechałam na dół, stwierdziłam, że wolno nieraz być szaloną na całego. Przed Gubałówką na placu stał okazały żuraw oraz ujrzałam, że ludzie skaczą na linie. Pomyślałam, czemu mam nie posmakować.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY