Wieloaspektowa obsługa klimatyzacji dla domu oraz firm proponowana przez markę AKLIM

Rodzaje klimatyzatorów montowanych przez pracowników z przedsiębiorstwa AKLIM to: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory podsufitowe, klimatyzatory kasetonowe, a także klimatyzatory kanałowe. Abstrahując od tego, na jaki rodzaj będą zdecydowani kupujący, mają pewność, że chłodnictwo sklepowe lublin zrobione przez monterów, którzy będą znać się na tym idealnie. Klimatyzatory ścienne typu SPLIT złożone są z dwóch oddzielnych jednostek, a więc jednostki wewnętrznej oraz agregatu.

Część wewnętrzna montowana jest w klimatyzowanych pokojach. Tego typu urządzenie bardzo dobrze sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, czyli w domach, mieszkaniach i w niedużych biurach. Klimatyzatory SPLIT mogą występować w wersji schładzająco. Klimatyzatory podsufitowe mają podobny sposób montażu, aczkolwiek mogą być ułożone poziomo pod sufitem.

Taki rodzaj wprowadzi do pomieszczenia świeższe powietrze, rozprowadzane tuż pod powierzchnią sufitu. Taki montaż klimatyzacji Lublin zaliczany jest także do mało inwazyjnych. Klimatyzatory kasetonowe zakładane są w sufitach podwieszanych. Dlatego domagają się przestrzeni pomiędzy sufitem a stropem. Zwykle ma ona od 40 do 50 cm. Taki typ sprawdza się w większych punktach sprzedaży, lokalach gastronomicznych albo salach konferencyjnych. Czterokierunkowy nawiew powietrza powoduje, że jego dystrybucja jest równomierna, a nawiew wywołuje poczucie komfortu i sprawia przyjemność osobom znajdującym się w określonych pomieszczeniach.

Klimatyzatory kanałowe sprawdzą się w obiektach, w jakich znajduje się dużo pomieszczeń. Są to: biura, restauracje bądź hotele. Jest to rodzaj urządzeń produktywnych, rozprowadzających powietrze kanałami zabudowanymi do kilku pomieszczeń. Jednostka centralna zamontowana jest poza pomieszczeniami schłodzonymi, a schłodzone powietrze doprowadzone jest kanałami o średnicy mającej około sto pięćdziesiąt mm. Atutem tych klimatyzatorów jest to, że mogą być schowane w niewidocznym miejscu.