Zabiegi z obrębu małej chirurgii oferowane w CONSTANCE Beauty Clinic

Zabiegi z zakresu małej chirurgii wykonywane w CONSTANCE Beauty Clinic wyraźnie pokazują, iż pracują tu eksperci, którym będzie zależeć na tym, aby klienci czuli się jak najlepiej, nie tylko pod względem dbania o siebie, lecz również kondycji zdrowotnej. Dlatego, gdy tylko cokolwiek kogokolwiek będzie niepokoić, to może się tutaj zapisać na wizytę u chirurga albo u onkologa.

Można także tutaj zapisać się na USG piersi oraz biopsję piersi. Pacjenci często wpisują się również na usunięcie zmian na skórze. W czasie wizyty specjalista podejmuje decyzję o tym, czy dana osoba może zostać wpisana na zabieg. Jeśli wywnioskuje, że tak, to wtedy chory jest informowany jest o tym, jak musi się przygotowywać oraz w jaki sposób dbać o miejsce poddane zabiegom po leczeniu.

Mniejsze mankamenty urody najczęściej nie są groźne dla zdrowia, aczkolwiek ich pozbycie się pozwala chorym czuć się pewnie i cieszyć doskonałym nastrojem. Każda usunięta zmiana jest przesłana do badania histopatologicznego, celem wykluczania złośliwego charakteru a także aby specjalista nabrał pewności, czy usuwane było wszystko. Alluzience ® to inne zabiegi, jakie są tutaj realizowane, a jakie głównie pozwalają chwalić się lepszą urodą. W klinice sporą popularnością chwalą się także zabiegi kosmetyczne, ze względu na małą inwazyjność a także to, iż dają doskonałe rezultaty.